Pretekárska skupina “C”

 16-17 17-18
Pondelok  VODA  
UtorokVODA  
Streda Telocvičňa 17-18
ŠtvrtokVODA  
Piatok VODA 

Plavecké tréningy prebiehajú na bazéne rehabilitačného centra ADELI a suchá príprava v telocvični Strednej záhradníckej školy, Hlboká 2 Piešťany. Výbava na bazéna – plavky, uterák, šľapky, fľaša s vodou, okuliare, plavecká čapica. Vybavenie do telocvične – športový úbor, tenisky na prezutie (deti bez prezutia nebudú pustené na tréning), fľaša s vodou, gumička do vlasov.

Deti obdržia od klubu vrece s plaveckými pomôckami, s ktorými budú rásť, mení sa iba veľkosť plutiev. V prípade poškodenia – straty vybavenia vás budeme žiadať o kompenzáciu, prípadne zakúpenie vlastného vybavenia.

Mesačný poplatok pre pretekársku skupinu “C” je 50€ + 5€ klubová ročná registrácia, ktorá sa hradí v septembri príslušného roka spolu s poplatkom. Poplatok za športovú účasť sa uhrádza na účet klubu FioBanka, a.s.

IBAN SK5383300000002801484075

Identifikácia platby je prostredníctvom variabilného systému, ktorý vám bude pridelený po zaregistrovaní do platobného systému zooza.

Finančný príspevok je paušálny a nemenný po celý školský rok a rezervácie miesta účastníka v plaveckom kurze bez ohľadu na absenciu dieťaťa/registrovaného, počet lekcii v mesiaci, alebo sviatkov, a pod.

Zrušiť registráciu je možné len písomnou formu listom/emailom.

Objednávateľ kurzu(zákonný zástupca) bude vyzvaný na vysvetlenie pri dlhodobej  absencii viac ako mesiac, alebo na doplatenie neuhradenom poplatku v hore uvedenom termíne.

Zaradené deti do skupiny:

Frajštáková Sofia

Kaasová Natália

Šišková Lea

Dugát Teo

Borovský Tomáš

Badinková Daniela

Sivák Oliver

Augustín Samuel

Bibiš Dominik

Kollárová Nina

Komadelová Ema

Michalicová Ela

Kerestešová Matilda

Horňáková Henrieta

Gaurová Diana

Čelínová Eva

Boďová Vivien

Borovská Katka

Dudon Maťo