Pretekárska skupina “D”

  16 – 17  17 – 18
Pondelok   VODA
Streda   TELOCVIČŇA 18 – 19 
Štvrtok VODA
Piatok   VODA
Rozvrh skupiny

Plavecké tréningy prebiehajú na bazéne rehabilitačného centra ADELI a suchá príprava v telocvični Strednej záhradníckej školy, Hlboká 2 Piešťany. Výbava na bazéna – plavky, uterák, šľapky, fľaša s vodou, okuliare, plavecká čapica. Vybavenie do telocvične – športový úbor, tenisky na prezutie (deti bez prezutia nebudú pustené na tréning), fľaša s vodou, gumička do vlasov.

Nové zaradené deti obdržia od klubu vrece s plaveckými pomôckami, s ktorými budú rásť, mení sa iba veľkosť plutiev. V prípade poškodenia – straty vybavenia vás budeme žiadať o kompenzáciu, prípadne zakúpenie vlastného vybavenia.

Mesačný poplatok pre pretekársku skupinu “D” je 50€ + 5€ klubová ročná registrácia, ktorá sa hradí v septembri príslušného roka spolu s poplatkom. Poplatok za športovú účasť sa uhrádza na účet klubu FioBanka, a.s.

IBAN SK5383300000002801484075

Identifikácia platby je prostredníctvom variabilného systému, ktorý vám bude pridelený po zaregistrovaní do platobného systému zooza:

Finančný príspevok je paušálny a nemenný po celý školský rok a rezervácie miesta účastníka v plaveckom kurze bez ohľadu na absenciu dieťaťa/registrovaného, počet lekcii v mesiaci, alebo sviatkov, a pod.

Zrušiť registráciu je možné len písomnou formu listom/emailom.

Objednávateľ kurzu(zákonný zástupca) bude vyzvaný na vysvetlenie pri dlhodobej  absencii viac ako mesiac, alebo na doplatenie neuhradenom poplatku v hore uvedenom termíne.

Zaradené deti do skupiny:

Nováková Petra

Boďová Vivien

Vargová Simonka

Abrahám Andrej

Komadelová Ema

Sivák Oliver

Zemková Veronika

Yacoub Marko

Michalicová Ela

Jankechová Rebeka

Kollárová Nina

Kačmárová Tereza

Horňáková Timea

Augustín Samo

Ábel Martin

Borovská Katka

Kerestešová Matilda

Dudon Maťo

Hrdý Filip

Arbet Martin

Gaurová Diana

Horňáková Henrieta

Horňáková Margaréta

Čelínová Eva

Oravcová Ellie

Seidlová Olívia