Pretekárska skupina “D”

  16 – 17  17 – 1818 – 19 
Pondelok   VODA
Utorok VODA  
Streda Telocvičňa 17.30 – 19.00
Piatok   VODA
Rozvrh skupiny

Rozvrh bude platný počas platných opatrení – Covid semafor a požiadavok prevádzkovateľa bazéna. Plavecké tréningy prebiehajú na bazéne rehabilitačného centra ADELI a suchá príprava v telocvični Strednej záhradníckej školy, Hlboká 2 Piešťany. Výbava na bazéna – plavky, uterák, šľapky, fľaša s vodou, okuliare, plavecká čapica. Vybavenie do telocvične – športový úbor, tenisky na prezutie (deti bez prezutia nebudú pustené na tréning), fľaša s vodou, gumička do vlasov.

Deti obdržia od klubu vrece s plaveckými pomôckami, s ktorými budú rásť, mení sa iba veľkosť plutiev. V prípade poškodenia – straty vybavenia vás budeme žiadať o kompenzáciu, prípadne zakúpenie vlastného vybavenia.

Mesačný poplatok pre pretekársku skupinu “D” je 40€ + 5€ klubová ročná registrácia, ktorá sa hradí v septembri príslušného roka spolu s poplatkom. Poplatok za športovú účasť sa uhrádza na účet klubu FioBanka, a.s.

IBAN SK5383300000002801484075

Do poznámky poprosíme uviesť – meno a priezvisko dieťaťa/ mesiac. Poplatok je nemenný po celý školský rok bez ohľadu na absenciu dieťaťa/registrovaného, počet TJ, alebo sviatkov, a pod. Zrušiť registráciu možno písomnou formu listom/emailom.

Zaradené deti do skupiny:

Minarčík Tomáš

Minarčíková Ema

Radimák Filip

Miklovič Matej

Kaasová Natália

Heinová Ema

Ertlová Hanka

Vargová Simonka

Pospiechová Laura

Abrahám Andrej

Komadelová Ema

Sivák Oliver

Frajštákovci Filip a Sofia

Kolárik Lukáš

Michalicová Ela

Baranovský Matúš

Pupík Tobias

Letko Matúš

Antolík Jakub

Dáliková Nela

Teodor Dugát