Pretekárska skupina “C”

 16-1717-18
Pondelok VODA 
UtorokVODA  
StredaTELOCVIČŇA 17,30 – 19,00
ŠtvrtokVODA  
Piatok VODA 
Rozvrh skupiny

Rozvrh bude platný počas platných opatrení – Covid semafor a požiadavok prevádzkovateľa bazéna. Plavecké tréningy prebiehajú na bazéne rehabilitačného centra ADELI a suchá príprava v telocvični Strednej záhradníckej školy, Hlboká 2 Piešťany. Výbava na bazéna – plavky, uterák, šľapky, fľaša s vodou, okuliare, plavecká čapica. Vybavenie do telocvične – športový úbor, tenisky na prezutie (deti bez prezutia nebudú pustené na tréning), fľaša s vodou, gumička do vlasov.

Deti obdržia od klubu vrece s plaveckými pomôckami, s ktorými budú rásť, mení sa iba veľkosť plutiev. V prípade poškodenia – straty vybavenia vás budeme žiadať o kompenzáciu, prípadne zakúpenie vlastného vybavenia.

Mesačný poplatok pre pretekársku skupinu “C” je 40€ + 5€ klubová ročná registrácia, ktorá sa hradí v septembri príslušného roka spolu s poplatkom. Poplatok za športovú účasť sa uhrádza na účet klubu FioBanka, a.s.

IBAN SK5383300000002801484075

Do poznámky poprosíme uviesť – meno a priezvisko dieťaťa/ mesiac. Poplatok je nemenný po celý školský rok bez ohľadu na absenciu dieťaťa/registrovaného, počet TJ, alebo sviatkov, a pod. Zrušiť registráciu možno písomnou formu listom/emailom.

Zaradené deti do skupiny:

Kudláčová Lea

Buchmanová Anička

Chmelíková Zlatka

Masarovičová Michaela

Smininová Stela

Šoková Nina

Ťapušíková Zara

Brežný Michal

Šiška Adam

Kubíček Rasťo

Borovský Tomáš

Dudon Jakub

Radimáková Nina

Kelemenová Chloe

Šišková Lea

Varga Oliver

Mrva Lukáš

Kiselenko Anna